Modyfikacja treści strony 'Struktura organizacyjna'
Władze gminy:
- Robert Wielgopolan - Wójt Gminy
- Marian Król - Sekretarz
- Dorota Basiak - Skarbnik
Pracownicy:
- Teresa Matuszczyk - Specjalista ds. zamówień publicznych
- Marzanna Gwóźdź - Specjalista ds. rolnictwa, ochrony środowiska i gospodarki gruntami
- Krystyna Rudnicka - Specjalista ds. budownictwa, planowania przestrzennego, gospodarki komunalnej i inwestycji
- Wiesława Sójka - Podinspektor ds. podatków i opłat, obsługa kasy
- Sylwia Domaradzka - Księgowa
- Ewa Wilk - Księgowa
- Ewa Grosicka – Kabała- Księgowa
- Mirosław Cieniak - Księgowy ds. podatków
- Anna Chyb - Podinspektor ds. obsługi sekretariatu i Rady Gminy
- Agnieszka Krzepkowska – Zastępca kierownika USC
- Anna Kołodziejczyk- Specjalista ds. świadczenia wychowawczego oraz pozyskiwania środków zewnętrznych
- Ewelina Przepióra-Sobczyk - Referent ds. gospodarki odpadami
- Emilia Szymkiewicz-Podinspektor ds. kadr
- Tadeusz Redliński - Operator koparki
- Andrzej Twardowski - Kierowca ciągnika
- Andrzej Ratuszniak - Konserwator urządzeń elektrycznych i wodociągowych
- Teresa Szustak – Sprzątaczka
- Mateusz Cieślik - Pomoc administracyjna
- Aleksandra Fajga – Pomoc administracyjna
- Mateusz Zając – Pomoc administracyjna
- Ryszard Szproch – Pomoc administracyjna
- Teresa Matuszczyk - Specjalista ds. zamówień publicznych
- Marzanna Gwóźdź - Specjalista ds. rolnictwa, ochrony środowiska i gospodarki gruntami
- Krystyna Rudnicka - Specjalista ds. budownictwa, planowania przestrzennego, gospodarki komunalnej i inwestycji
- Wiesława Sójka - Podinspektor ds. podatków i opłat, obsługa kasy
- Sylwia Domaradzka - Księgowa
- Ewa Wilk - Księgowa
- Ewa Grosicka – Kabała- Księgowa
- Mirosław Cieniak - Księgowy ds. podatków
- Anna Chyb - Podinspektor ds. obsługi sekretariatu i Rady Gminy
- Agnieszka Krzepkowska – Zastępca kierownika USC
- Anna Kołodziejczyk- Specjalista ds. świadczenia wychowawczego oraz pozyskiwania środków zewnętrznych
- Ewelina Przepióra-Sobczyk - Referent ds. gospodarki odpadami
- Emilia Szymkiewicz-Podinspektor ds. kadr
- Tadeusz Redliński - Operator koparki
- Andrzej Twardowski - Kierowca ciągnika
- Andrzej Ratuszniak - Konserwator urządzeń elektrycznych i wodociągowych
- Teresa Szustak – Sprzątaczka
- Mateusz Cieślik - Pomoc administracyjna
- Aleksandra Fajga – Pomoc administracyjna
- Mateusz Zając – Pomoc administracyjna
- Ryszard Szproch – Pomoc administracyjna